Dragon Bols logo by GemiRozdział pierwszy | Rozdział drugi | Rozdział trzeci | Rozdział czwarty | Rozdział piąty
Mółwi Łan

Wstęp, czyli dlaczego nie ma kobiet w Dragon Bols?

  Nie będę się rozpisywał. Zapraszam wszystkich do fanfika, w którym proponuję nieco inne spojrzenie na Dragon Ball Z. Czy zastanawialiście się kiedyś co by było, gdyby Goku okazał się bywalcem pobliskiego baru zamiast dzielnym obrońcą ludzkości? A może jedno drugiemu nie przeszkadza?
  Jest to mój pierwszy fanfik i szczerze mówiąc nie miałem zamiaru go już kontynuować, ale ponieważ, ku mojemu zaskoczeniu, zyskał nawet pewne grono fanów, zacząłem myslec o ciągu dalszym. Zobaczymy.
  Aktualnie oddaję w wasze ręce (a może raczej: na monitory) wersję poprawioną, która pozostaje w większej zgodności z mangą DB i zmienia kilka rzeczy, z których nie byłem do końca zadowolony.
  Aha, kobiet w "Dragon Bols" nie ma i nie będzie, gdyż jako miłośnik płci pięknej nie jestem w stanie ich obrażać. Resztę bohaterów DB/DBZ będę obrażał obszernie i wielokrotnie.

Imiona:

  Ponieważ to parodia przekształciłem nieco imiona postaci, a więc, np. Goku nazywa się Gokurde, a Raditz - Rabin. Reszty domyślicie się w trakcie czytania.

Pozdrawiam wszystkich czytelników

Vodnique


-> Rozdział pierwszy

Autor: Vodnique
Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie jakichkolwiek materiałów należących do tego serwisu bez wiedzy i zgody ich autorów jest zabronione.
Wykorzystanie nazewnictwa i elementów mangi/anime Dragon Ball/Dragon Ball Z/Dragon Ball GT lub innych tytułów nie ma na celu naruszania jakichkolwiek praw z nimi związanych.