Dragon Ball AZ logo by Gemi

Edge Story - bohater i tyran

Wstęp
Część pierwsza | Część druga | Część trzecia | Część czwarta | Część piąta

Słowem wstępu:

Niniejsza historia opowiada o Ede'u, jednej z pobocznych postaci z DBAZ - Dark Kaioshin Saga. Ci, którzy czytali oryginał (czyli - jak sądzę - każdy kto zabiera się za niniejszy tekst) kojarzą go zapewne. Niektórzy go lubią, inni wręcz przeciwnie. Ta mini-saga ma na celu przybliżenie historii właśnie tego wojownika. Nic dodać, nic ująć. Początkowo miał to być po prostu odcinek specjalny, ale w miarę jego rozrastania się postanowiłem rozbić cały tekst na kilka części.

Chronologicznie, seria ta jest w pewnym sensie dodatkiem do DBAZ, wydarzenia dziejące się w nim obejmują okres czasu do "bardzo dawno w przeszłości" do epilogu DBAZ-DKS (które sugeruję przeczytać najpierw). Tak jak poprzedni odcinek specjalny (Son Goten) także i ten tekst chciałem utrzymać w nieco innym stylu niż "główną serię".

Vodnique


-> Część pierwsza

Autor: Vodnique
Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie jakichkolwiek materiałów należących do tego serwisu bez wiedzy i zgody ich autorów jest zabronione.
Wykorzystanie nazewnictwa i elementów mangi/anime Dragon Ball/Dragon Ball Z/Dragon Ball GT lub innych tytułów nie ma na celu naruszania jakichkolwiek praw z nimi związanych.