Dragon Ball AZ logo by Gemi

Dark Kaioshin Saga

Wstęp  Witajcie, potencjani czytelnicy :)
  Fanfik, do którego wstęp w tej chwili czytacie jest moja próbą odpowiedzi na serię anime "Dragon Ball GT", którą uważam za potwornie nieudaną kontynuację mojego ukochanego DBZ. Długo nie mogłem patrzeć na cały potencjał, który jeszcze drzemał w opowieści, a który zmarnowano. Aż wreszcie zdecydowałem się coś z tym zrobić. O Dragon Ball Super wówczas (2002/2003) nikomu nawet jeszcze się nie śniło.
  Fanfik pisałem ponad osiem miesięcy i wyszedł znacznie dłuższy niż to z początku planowałem. Oryginalnie zakończony w styczniu 2003, na przełomie sierpnia i września 2020 został poprawiony i rozszerzony o kilka nowych elementów, co pozwoliło wyeliminować kilka błędów, które od lat były solą w boku autora.
  Akcja tekstu zaczyna się trzy lata po zakończeniu DBZ. Fanfik uwzględnia seriale DB i DBZ, oraz większość filmów (poza #2, #3 i #12).
  Wszystkich skorych do podzielenia się swoją opinią zachęcam do kontaktu (email/Discord). Spragnionych większych ilości tekstu zapraszam też na swoją poświęconą fanfikom stronę: www.fanfiction.net.

Pozdrawiam wszystkich

Vodnique

Przejdź do: Rozdział I

Autor: Vodnique